Centrum Nauki Języka Angielskiego

w Szczytnie

Naukę języka angielskiego dla dzieci w wieku 2-7 lat prowadzimy metodą TEDDY EDDIE

Jesteśmy jedynym akredytowanym centrum nauki tą metodą na terenie Szczytna i okolic.

 Poziomy kursu TEDDY EDDIE

NAJWIĘKSZE ZALETY KURSU:

KONIEC Z NAUKĄ POJEDYNCZYCH SŁÓWEK

Nareszcie dzieci uczą się mówić całymi zdaniami! Metoda Teddy Eddie powstała w odpowiedzi na pewien niedosyt ze strony rodziców, nauczycieli, a nawet samych dzieci. Skarżyli się oni na to, że w większości kursów dla małych dzieci jest tak mało mówienia. U nas zajęcia organizowane są w taki sposób, aby dzieci miały szansę przyswoić wiele elementów obcej mowy w podobny sposób, jak uczyły się języka ojczystego. Język angielski traktowany jest na zajęciach jako środek do komunikowania się,także w poleceniach i instrukcjach.

WYJĄTKOWE ZAJĘCIA SĄ PEŁNE HUMORU I NIESPODZIANEK!

Pierwszym celem metody jest zadowolenie dziecka – żeby polubiło naukę języka obcego, chętnie przychodziło na lekcje i pewnie czuło się w środowisku innych dzieci. Motywem przewodnim jest Miś Eddie, który pewnego dnia wyskakuje z kolorowej skarpety, by wraz z dziećmi przeżyć mnóstwo przygód w bajkowym świecie języka angielskiego! Ponadto zajęcia są pełne gier i zabaw, zarówno klasycznych, jak i zupełnie nowych. Tematyka zajęć jest także bliska dzieciom, co powoduje, że nigdy się nie nudzą.

PROFESJONALNA KADRA

Zajęcia prowadzą specjalnie wyselekcjonowani lektorzy, posiadający predyspozycje do pracy z uczniem w wieku przedszkolnym, a przede wszystkim kochający małe dzieci. Oprócz tych naturalnych zdolności, nasi lektorzy przechodzą cykl szkoleń i znajdują się pod stałą opieką metodyczną.

STAŁY KONTAKT Z RODZICAMI

Bardzo ważnym aspektem metody Teddy Eddie jest stałykontakt lektora z rodzicami, którzy mogą liczyć na: lekcje otwarte, bieżące informacje po każdych zajęciach na temat przerabianego materiału, cotygodniowe maile z podsumowaniem uczonych elementów i propozycjami powtórek z dzieckiem w domu oraz pisemne raporty o postępach dziecka (co semestr).

BOGATY ZESTAW UCZNIA

Teddy Eddie jest bogaty także pod względem liczby elementów wchodzących w skład zestawu ucznia. W kolorowej i bardzo trwałej teczce mały uczeń znajdzie: oryginalny, pełen treści podręcznik, płytę CD z mnóstwem nagrań, kod ddostępu do Placu Zabaw, czyli bogactwa gier i zabaw online oraz mini-książeczkę z sekretnymi słowami.
A DLA RODZICA?
Bardzo szczegółowy poradnik zawierający informację o przerabianym materiale oraz pomysły na zabawy językowe z dzieckiem w domu. Na koniec roku każdy nasz kursant otrzymuje oficjalny dyplom i małą nagrodę pokazującą ogrom opanowanej wiedzy.

Kim jest Miś Eddie?

Miś Teddy Eddie mieszka w swojej kolorowej skarpecie i jest nieco psotny. Zachęca do nauki języka angielskiego dzieci w całej Polsce. Teraz Miś Teddy Eddie zawitał również w Szczytnie!

Więcej informacji o metodzie znajdziesz na stronie:

Dlaczego metoda jest skuteczna?

• Małe grupy 8-10 osób
• Precyzyjnie ułożony, atrakcyjny program nauki
• Bogaty zestaw kursanta
• Nauka słówek w kontekście zdań, sytuacji, tekstów
Rozwijamy umiejętność rozumienia ze słuchu
• Motywujemy do mówienia
• Dostęp do platformy edukacyjnej PLAC ZABAW

CENNIK KURSÓW TEDDY EDDIE:

W przeliczeniu cena za lekcję wynosi w zależności od kursu już od 19 zł !
Istnieje możliwość płatności za kurs z góry oraz w 2 lub 10 wygodnych ratach.
Podana na stronie cena dotyczy zakupu w 10 ratach. Szczegóły w cenniku w siedzibie szkoły.

JOIN US!

Termin rozpoczęcia naboru na rok szkolny 2020/2021:
maj 2020

Pytania / zapisy na kurs

tel. 507 507 240

mail: szkola@angielskiszczytno.pl